Hodnocení:

5,0  16 recenzí

 

Spolupráce s panem Vackem byla na velmi profesionální úrovni. Vlídný, obětavý přístup, velká ochota a prakticky okamžitá reakce. Naprostý opak mých předešlých zkušeností při hledání realit.

 

Spolupráce s panem Vackem ohledně výběru nových kancelářských prostor byla od začátku na velice profesionální úrovni. Jeho aktivní a flexibilní přístup byl velkým přínosem, stejně tak i jeho informace, rady a doporučení. Z mého pohledu je pan Vacek profesionál na svém místě a mohu ho jedině doporučit.

 

Kateřina Soukupová Martina Sedláčková (TP-Link)

Mockrát děkujeme za spolupráci při hledání nových kancelářských prostor. Byli jsme moc spokojeni a to díky Vaší rychlé reakci, flexibilitě a spolehlivosti. Za mě určitě dobré jednání! Od října tedy již v novém, také díky Vám. Přeji mnoho spokojených klientů... 

 

Zkušenosti s panem Vackem super. Jednání rychlé, vstřícné a profesionální, nemám co vytknout.

 

Pan Vacek je velmi profesionální makléř, což je na českém realitním trhu dost unikátní.

 

Komunikace i spolupráce s panem Vackem byly na vysoké úrovni. Reagoval rychle, operativně a jako zkušený odborník. Každému, kdo hledá kancelářské prostory v Praze, jej lze odpovědně doporučit.

 

Jednání s panem Vackem bylo profesionální, velmi příjemné, doporučuji!

 

„Pan Vacek nám pomohl najít dlouho hledaný netypický kancelářský prostor. Jednání bylo velice příjemné a profesionální. Určitě doporučujeme a děkujeme za pomoc.“

 

Kateřina Soukupová Katalin Szável 

Ráda bych Vám poděkovala za spolupráci při hledání nových kanceláří pro naší společnost v Praze 5. Velice si cením přehlednosti vašich stránek, rychlou reakci na naší poptávku a podporu při vyjednávání nájemní smlouvy. V nových kancelářích jsme nadmíru spokojení.

 

Kateřina Soukupová  Jana Jandová 

Děkuji moc za Váš čas a velmi příjemné jednání, ráda s Vámi zůstanu i do budoucna v kontaktu.

 

Jakub SvobodaJakub Svoboda 

Skvělá komunikace, vše bez problémů!

 

Kateřina Soukupová Miroslav Calda

Milý pane Vacku, děkuji za efektivní a přátelské jednání ústící k nalezení opravdu skvělých kanceláří pro naše podnikání !